Při objednávce nad 1.000 Kč DOPRAVA PO ČR ZDARMA

EXCLUSIVE TIME - Exclusivetime

O naší společnosti

Společnost AVIKO TIME s.r.o. byla založena v roce 2004. Specializuje se na velkoobchod s hodinářským a klenotnickým zbožím v ČR i na Slovensku. V roce 2015 otevřela svou firemní prodejnu s názvem EXCLUSIVE TIME.

AVIKO TIME s.r.o. se v roce 2018 stala partnerem Centra Paraple, které poskytuje profesionální služby lidem na vozíku. Od roku 2019 z každého šperku SILVER CAT je část zisku věnována Centru Paraple.V současné době výhradně zastupuje výrobce švýcarských hodinek EDOX a Claude Bernard. Dále zlaté šperky německé společnosti Eugen Dettinger, snubní prsteny německé značky Rauschmayer, stříbrné šperky SILVER CAT zdobené kubickými zirkony a sladkovodními perlami, pánské ocelové šperky německé značky Starck, luxusní kazety na šperky a hodinky německé značky Friedrich 23, stolní a nástěnné hodiny německé značky AMS, natahovače hodinek německé značky Designhütte a Heisse & Söhne a řemínky na hodinky německé značky Di – Modell.   

Dále společnost výhradně zastupuje německou firmu Friedrich 23, která mimo již zmíněné šperkovnice, vyrábí peněženky, klíčenky, manikúry, tašky a kufry.

 

Jsme výhradním distributorem

švýcarské hodinky

www.edox.cz

švýcarské hodinky

www.claudebernard.cz

německé stolní
a nástěnné hodiny


kazety na hodinky
a šperky

ocelové manžetové knoflíčky
a kravatové spony

německé
kožené řemínky

 

 

Výhradní zastoupení a dovoz těchto značek:

Souhlasím se vším